Dlaczego rozwiązania web-to-print mogą być Twoim ratunkiem

Dlaczego rozwiązania web-to-print mogą być Twoim ratunkiem

Oprogramowanie Web-to-Print Storefront

Niektórzy nazywają to oprogramowanie web-to-print, niektórzy nazywają to branded asset storefront. Niektórzy nazywają to zarządzanie zasobami cyfrowymi.

Oto co to jest - własny portal online, gdzie wszystkie zatwierdzone szablony marki żyć i mogą być dostosowane (i produkowane lub drukowane i wysyłane) przez pracowników w wielu miejscach. Wiele razy jest chroniony hasłem i personel może zamówić broszury, wizytówki, pop-up stojaki banerowe - wymienić go - z jednej lokalizacji online za pomocą kliknięcia przycisku.

W ciągu ostatnich kilku dekad branża drukarska przekształciła się i rozwinęła w ruch web-to-print. Najlepsze firmy poligraficzne patrzą na web-to-print jako trend, który należy obserwować. Wiadomo, że web-to-print jest trendem w świecie marketingu bezpośredniego, zwłaszcza biorąc pod uwagę oszczędności czasu, pieniędzy i kapitału marki. Ta ewolucyjna, nowoczesna technika ma na celu stworzenie oprogramowania/narzędzi drukarskich dla firm z branży e-commerce. W ciągle zmieniającym się świecie biznesu, właściwe jest wyposażenie firm w narzędzia, które są w stanie sprostać ciągle zmieniającym się wymaganiom.

Dlaczego oprogramowanie Web-to-Print jest tak ważne dla Twojej firmy prowadzącej działalność w wielu lokalizacjach

Rozwiń swój biznes

Wdrożenie solidnego rozwiązania Web-to-Print umożliwia Twojej firmie podwojenie lub nawet potrojenie sprzedaży w zależności od branży. Ten wzrost sprzedaży może zostać osiągnięty dzięki prezentom, marketingowi na żądanie i spersonalizowanym produktom, które są możliwe dzięki rozwiązaniom web-to-print. Personel lub franczyzobiorcy we własnych lokalizacjach są w stanie dostosować swój produkt w zależności od lokalizacji, unikalnej oferty produktowej i budżetu, pozwalając Ci się wyluzować i dać im to, czego chcą, co pomaga również w ocenie obsługi klienta.

Stań się kompleksowym sklepem dla swojej marki

W przyjęciu tego oprogramowania, Twoja firma jest w stanie obsługiwać i wspierać potrzeby menedżerów i śledzić swoje transakcje wszystko z tej samej platformy. Twoi menedżerowie będą mogli składać zamówienia i płacić za pośrednictwem witryny sklepowej, co ułatwi Ci pracę. Możesz ustawić budżet dla każdej lokalizacji - lub kazać im płacić. Jest to całkowicie konfigurowalne. Pozwoli Ci to zaoferować marketing transakcyjny, a także spersonalizowane publikacje dla Twoich klientów.

Jak wybrać dostawcę oprogramowania Web-to-Print storefront

Przyjazny interfejs

Szukając rozwiązań web-to-print dla swojej firmy, ważne jest, abyś rozważył łatwość obsługi dla swoich lokalizacji lub sprzedawców na drodze. Jest to szczególnie ważne, ponieważ im łatwiejszy jest interfejs, tym łatwiej będzie go znormalizować, co sprawi, że działania marketingowe staną się bułką z masłem. Upewnij się, że przechodzisz przez platformę, aby zobaczyć, czy jest to warte twojego czasu i inwestycji.

Wysokie wskaźniki adopcji

Aby zrozumieć, dlaczego wskaźniki adopcji są ważne, 60% użytkowników web-to-print zgłasza powtarzalność użycia na poziomie mniejszym niż 5% - i to jest średnia. Szukając platform web-to-print, ważne jest, aby szukać platformy z wyższym wskaźnikiem adopcji - wskazuje to, że platforma jest wykorzystywana w pełni. Guru będzie oferować treści, sugestie, a nawet portfele dostosowanych sprzedaży, które mogą pomóc w rozprzestrzenianiu słowa do swoich przyszłych współpracowników.

Obsługa klienta i wsparcie zorientowane

Firma, która skupia się na zapewnieniu Ci bardzo potrzebnego wsparcia, czuje się jak powiew świeżego powietrza. Jak w przypadku każdej technologii, błędy i poprawki nigdy nie są zbyt odległe. Firma, która daje priorytet ogólnemu doświadczeniu klienta, ma duże szanse na zdobycie przychylności klientów. Poszukaj firmy, która oferuje szybkie i responsywne wsparcie dla Twoich potrzeb.

Elastyczność i koszty

Ważne jest, abyś wybrał firmę, która oferuje przystępne stawki za swoje usługi. Świetna firma jest w stanie stworzyć treść, a także być w stanie współpracować z partnerami w zależności od skali Twoich potrzeb. Biorąc pod uwagę, że jest to nowa gorączka złota, ważne jest, aby wybrać firmę, która jest w stanie nadążyć za zmieniającymi się wiatrami biznesu.

Podsumowując

W tym biznesie potrzebujesz firmy, która ma nie tylko twoje plecy, ale jest gotowa przejść dodatkową milę, aby uzyskać to, czego potrzebujesz - firma obsesyjna, kompetentna i napędzana. Firma taka jak Ironmark jest jak zimna szklanka lemoniady w gorący dzień. Spróbuj i ochłodź swoje pragnienie drukowania! Nie będziesz tego żałować. Uzyskaj demo naszego rozwiązania z naszym ekspertem Web-to-Print już dziś!

kontakt@wielodruki.pl