Ucz się od najlepszych na dziesiątej dorocznej konferencji użytkowników XMPie. Osobista notka od Jacoba Aizikowitza.

Ucz się od najlepszych na dziesiątej dorocznej konferencji użytkowników XMPie. Osobista notka od Jacoba Aizikowitza.

(Od redaktora: Ciesz się tym wpisem od Guest Author Jacob Aizikowitz, prezesa XMPie. Ten artykuł został pierwotnie opublikowany na stronie XMPie)

Program edukacyjny prowadzony przez zespół XMPie R&D, partnerów i doświadczonych marketerów z branży druku i omnichannel.

Już za kilka tygodni spora część zespołu badawczo-rozwojowego XMPie uda się do Orlando na Florydzie, aby spotkać się z użytkownikami XMPie z całego świata. W dniach 29 października - 1 listopada odbędzie się najważniejsza impreza w kalendarzu XMPie - Doroczna Konferencja Grupy Użytkowników XMPie (XUG). Dla mnie osobiście to wydarzenie jest czymś więcej niż tylko atrakcją, to niesamowita okazja dla mnie i mojego zespołu, aby dowiedzieć się od naszych użytkowników, jak możemy rozwijać nasze produkty, aby lepiej służyły ich potrzebom biznesowym i rozwiązywały ich wyzwania. Nie chcemy jednokierunkowej relacji z naszymi klientami, którzy kontaktują się z nami tylko poprzez prośby o wsparcie lub sprzedaż. Chcemy, aby nasi klienci mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami i programistami XMPie. Chcemy, aby nasi klienci dzielili się swoimi doświadczeniami, pomysłami na nowe funkcje i tym, jak chcieliby, aby oprogramowanie rozwijało się dla nich w przyszłości.

Dołącz do nas na najważniejszym wydarzeniu w kalendarzu XMPie - Dorocznej Konferencji Grupy Użytkowników XMPie (XUG).

Dla naszych zespołów badawczo-rozwojowych takie interakcje i bezpośredni kontakt z klientami, ich problemami, pomysłami i zmaganiami są bezcenne. Tylko dzięki tym spostrzeżeniom możemy nadal pomagać naszym klientom odnosić sukcesy.

Dziesięć lat temu założyliśmy Grupę Użytkowników XMPie, aby stworzyć przestrzeń do dialogu z naszymi klientami i z dumą obserwuję, jak rozrosła się ona do oddanej społeczności użytkowników, rówieśników i pasjonatów XMPie.

Obecnie nie ma innej grupy profesjonalistów, która tak bardzo skupiałaby się na zindywidualizowanych rozwiązaniach komunikacyjnych z uwzględnieniem druku. A ponieważ XMPie obsługuje całą branżę poligraficzną, a nie tylko jedną konkretną technologię druku, Grupa Użytkowników XMPie jest niezwykle zróżnicowana i istotna dla wszystkich użytkowników w różnych dziedzinach naszej wiedzy, takich jak Data-Driven Print, VDP, Web-to-Print, Omnichannel Marketing czy Campaign Automation.

Niedawno zdefiniowaliśmy na nowo członkostwo w XUG, aby objąć nim każdego klienta XMPie, który jest objęty roczną opieką serwisową. Oznacza to, że wszyscy klienci XMPie mogą uczestniczyć w spotkaniach Grupy Użytkowników, dowiedzieć się jak w pełni wykorzystać inwestycję w oprogramowanie XMPie i poznać najlepsze praktyki od swoich rówieśników, którzy stoją przed takimi samymi wyzwaniami jak oni.

Nie przegap okazji, aby spotkać się z użytkownikami XMPie z całego świata w dniach 10/29-11/1.

Jeśli jesteś klientem XMPie, mamy nadzieję, że się tam spotkamy. Chcemy Cię poznać, usłyszeć, a przede wszystkim umożliwić Ci współtworzenie tej wyjątkowej społeczności - wielkiej wioski - profesjonalistów marketingu spersonalizowanego i wielokanałowego.

Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, możesz to zrobić na stronie XUG:

http://www.xmpieusers.org/xug17orlando-ticket/

kontakt@wielodruki.pl