Fotoobrazy: nowa moda w wystroju wnętrz

Fotoobrazy: nowa moda w wystroju wnętrz

Dlaczego moda na fotoobrazy tak bardzo się rozpowszechniła? Z pewnością dlatego, że ich wykonanie jest banalnie proste, nie kosztują wiele, a do tego możemy wpływać nie tylko na treść, ale również rozmiar, a także kształt, dopasowując je do swojego gustu i preferencji.

Czym właściwie jest fotoobraz?

To, co mają wspólnego z obrazem to drewniana rama, czyli tak zwany blejtram,a także płótno, które przez malarzy pokrywane jest farbą. Już słowo foto znajdujące się w nazwie bardzo dużo nam mówi. Pokazuje, że nasz obraz to tak naprawdę zdjęcie, które za pomocą odpowiednich narzędzi przenoszone jest na płótno. Taka technika pozwala na utrwalenie na płótnie praktycznie wszystkiego: ulubionych zdjęć pejzaży, portretów bliskich osób, kolaży czy zabawnych fotomontaży. To technika, która zostawia naprawdę wiele swobody.

Zajęcie dla kreatywnych

Fotoobrazy to dobry wybór dla tych, którzy szukają niezbyt drogich sposobów na udekorowanie mieszkanie. Każdy, kto uznaje siebie za znawcę sztuki, może sięgnąć po jedną z gotowych propozycji. Jeśli mamy odrobinę zmysłu artystycznego, możemy sięgnąć do własnej kolekcji zdjęć. Liczba opcji, jakie mamy do wyboru jest praktycznie nieograniczona. Na płótno można przenieść zdjęcie krajobrazu, własnoręcznie wykonany kolaż czy fotografię, którą modyfikowaliśmy za pomocą odpowiedniego programu graficznego.

Dekoracja wnętrz

Motywy cieszące się największą popularnością

Najbardziej popularne są te fotoobrazy, które przedstawiają najbardziej znane motywy. Zalicza się do nich paryska wieża Eiffla, portret słynnej Marilyn Monroe, rozmaite kobiece akty, kwiaty. Do wyboru jest naprawdę mnóstwo motywów różniących się wielkością. W ostatnim czasie obserwuje się rosnącą popularność tak zwanych tryptyków, czyli obrazów, które składają się z trzech części. Są one oczywiście odpowiednio skomponowane aby powstała całość prezentowała się naprawdę dobrze.

W ramie czy bez?

Fotoobrazy to najlepszy obecnie sposób, aby do wnętrza wprowadzić powiew nowoczesności. Doskonale komponują się z meblami w stylu minimalistycznym, które charakteryzują się prostym wzornictwem, a także oryginalnymi kolorami. Jeśli na ścianie salonu czy innego pomieszczenia w domu znajduje się fotoobraz, można powiedzieć, że jesteś osobą, która podąża za nowinkami. Technikę powielania obrazów na płótnie wykorzystuje się również do robienia odbitek zdjęć osób nam najbliższych. To dobry sposób na oryginalny, spersonalizowany podarunek na przykład dla ukochanej osoby z okazji Dnia Świętego Walentego.

Oczywiście można na komodzie ustawić klasyczne zdjęcie w ramce, ale jest to coś, co już dawno wyszło z mody. Fotoobraz na płótnie prezentuje się jak prawdziwy obraz. Jednocześnie nie pochłonie dużych pieniędzy. Średni koszt, jaki trzeba ponieść to około kilkadziesiąt złotych. Warto przy tym pamiętać, że odwzorowanie szczegółów znajduje się na najwyższym poziomie.Zamawiając fotoobraz, koniecznie trzeba pamiętać o tym, aby wybrać płótno dobrej jakości. Wpłynie to bowiem na ostateczny efekt, a koszt nie będzie znacząco większy.

Zobacz ofertę druku foto obrazów: https://lobos.promo/produkty/pokaz/foto_obraz_30cmx70cm

kontakt@wielodruki.pl